...

Zadzwoń: +48 535 283 955

Przy zakupie powyżej 150zł dostawa do paczkomatu za darmo 

Pow. 150 PLN – Paczkomat GRATIS!Kolory Yenn PRO
Top no wipe perun YennPRO

Czy Top Perun może błyszczeć jeszcze dłużej i bardziej?

Tak! Mimo że jego formuła jest zaawansowana i pewnie przekonałaś się już o tym że Top No Wipe Perun jest bezkonkurencyjny, to dziś dam Ci kilka patentów, które pomogą mu błyszczeć jeszcze bardziej.

1.Jak długo utwardzać lakier hybrydowy Top No Wipe Perun?

Utwardzaj go 2×60 sec lub 1×120 sec – to spowoduje, że proces polimeryzacji w Topie No Wipe Perun dobiegnie końca, przez co będzie błyszczał dłużej, a jego powłoka stanie się jeszcze bardziej odporna na zarysowania i uszkodzenia.

2.Jak długo ma stygnąć lakier hybrydowy?

Daj mu “ostygnąć” – po utwardzeniu Peruna daj mu czas. Proces polimeryzacji nie zachodzi tylko w lampie, ale też chwilę po wyciągnięciu z niej ręki. Poczekaj aż wszystkie procesy w topie dobiegną końca (około 1-2 min), po tym czasie śmiało możesz nałożyć krem lub oliwkę klientce bez obaw, że top straci swój blask i trwałość.

3.Jak lampa do lakierów hybrydowych?

Dobra lampa – Właściwie jest to warunek konieczny, jeżeli zaczyna tracić moc, zauważysz to na naszym topie. Nie będzie się on błyszczał tak dobrze jak wcześniej, nie będzie też on odporny na chemię (płyny do naczyń itd.). 

Często też słyszę “ale ja mam nową lampę”, na co ja odpowiadam – lampy są tak dobre jak chińczyk poskłada 🙁 Nawet nowa lampa może być uszkodzona lub po prostu dana firma produkuje je gorszej jakości za niższą cenę. 

Jeżeli szukasz dobrej lampy do salonu polecam Ci Sunone. Najlepiej sprawdzone przez nas lampy w dobrych cenach. Bardzo rzadko trafiają na gwarancję i nie ma tu problemu z jakością ledów.

4.Ile nakładać lakieru hybrydowego na paznokcia?

Top no wipe perun YennPRO

Co za dużo to niezdrowo! – Zbyt gruba warstwa topu nie jest dobrym rozwiązaniem. Jego konsystencja jest dość rzadka więc cały nadmiar będzie spływał na boki paznokcia co będzie miało wpływ na brak estetyki w efekcie końcowym.

5.Ile nakładać lakieru hybrydowego na paznokcia?

Top no wipe perun YennPRO

Ileż to razy słyszałem że jeżeli utwardzamy 2×60 i jest lepiej, to jak zrobimy 5×50 to będzie jeszcze lepiej…

Niestety tak to nie działa. Produkty światłoutwardzalne takie jak Perun fotostarzeją się, więc jeżeli przesadzimy z naświetlaniem promieniami UV to top straci swoje właściwości. To dlatego też żel po jakimś czasie zdejmujemy całkowicie z paznokci i wymieniamy na nowy, ponieważ stara warstwa żelu “starzeje się” i traci swoje właściwości, może zacząć się kruszyć i zmieniać kolor przez co stanie się podatna na uszkodzenia.

Mam nadzieję że ten wpis był dla Ciebie pomocny 👋

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

Powyżej 150zł do paczkomatu

Wysyłka 24h

Otulona pięknym zapachem

Wygodne zwroty

Nawet do 30 dni

100% Bezpieczne Zakupy

Płatności Przelewy24.pl