...

Zadzwoń: +48 535 283 955

Przy zakupie powyżej 150zł dostawa do paczkomatu za darmo 

Pow. 150 PLN – Paczkomat GRATIS!Kolory Yenn PRO

Potrzebujesz pomocy?

Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane pytania <3 Brakuje Twojego pytania? Koniecznie poproś o dodanie go do Q&A.

Pytania i odpowiedzi

Stylizacja paznokci

Nie trzeba. Jednak jeżeli chcesz by Twoja stylizacja trzymała się jeszcze lepiej, bądź Twoja płytka jest problematyczna zastosuj wcierkę z bazy classic base.

Do miękkich paznokci zalecamy zalecamy zrobienie wcierki z classic base oraz wzmocnienie / nadbudowę z slavica base milky lub cover. Dzięki temu wzmocnimy miękką płytkę jednocześnie zapobiegniemy zapowietrzaniu się stylizacji.

Temat przygotowania płytki jest dość skomplikowany, nie mniej postaram się Ci pomóc. W większości przypadków powinno wyglądać to tak: 
-> Cleaner
-> Dehydrator
-> Primer kwasowy
-> Classic base
-> Żel lub Slavic base

W ten sposób przygotowana płytka zwiększa trwałość stylizacji. Pamiętaj każdy przypadek jest indywidualny, dlatego nie jest to metoda dobra do wszystkich paznokci. 

Kolor powinniśmy dobierać zarówno do okazji jak i do koloru skóry. 

Zimny kolor skóry ( skóra blada ) – Slavic base milky bądź żel milky

Ciepły kolor skóry ( skóra opalona ) – Slavic base cover bądź żel cover

Gdy użyjesz na ciepłych dłoniach koloru milky może wystąpić efekt trupich dłoni, za to gdy na dłoniach koloru ciepłego użyjesz milky może wystąpić efekt woskowych rąk. By zniwelować ten efekt dodaliśmy nutkę dodatkowych kolorów przez co minimalizujemy źle dobrany kolor w naszych bazach i żelach.

Sowi szpon – do cienkich precyzyjnych zdobień typu ornament

Koci wąs – do długich symetrycznych cienkich lini, gwiazdek itd. 

Kruczy dziub – do akwareli, rozcierania i innych zdobień związanych z tą metodą

Chcąc posiadać niesamowity blask, trwałość, brak żółtej poświaty zwłaszcza na białych stylizacjach polecam top no wipe Perun, a dodatkowo polecam utwardzić go 120 sec lub 2x60sec wtedy MEGA zyska na trwałości i blasku.

Do żelu i akrylu – Pilnik o ostrej gradacji 100/180 w wersji classic i slim

Do żelu – Szukając delikatniejszej gradacji możemy użyć pilnika 180/240 w wersji classic i slim

Do hybrydy – Jeżeli lubisz ostrzejszą gradację pilnika to wybierz 180/240 w wersji dla Ciebie czyli slim lub classic. Jeżeli jednak szukasz delikatniejszego pilnika to 240/320 będzie idealna też w dwóch wariantach slim i classic.

Do naturalnej płytki – Tutaj polecam gradację 240/320. Perfekcyjnie wykończysz nim paznokieć bez zmartwienia o rozdwojenie paznokcia zbyt ostrym pilnikiem. Pilnik 240/320 występuje również w dwóch formach slim i classic.

Patrząc na lampy UV / LED musimy patrzeć na moc, ale również producenta. Dziś każda firma produkująca lakiery skupia się na kryciu używając coraz więcej pigmentów, a nie zawsze dodają więcej foto inicjatorów. Dlatego jedynym słusznym wyborem jest wybór lampy 48w. Ja polecam lampę SUNONE 48w za ok. 90zł bądź bardziej ekonomiczny wybór za okno 60zł SUN5

Lakiery mają kremową, błyskawicznie samopoziomująca się konsystencję, która nie rozlewa się na skórki. Krycie lakierów to 1 – 2 warstwy, które nie pozostawiają smug oraz przyśpieszają pracę. Kolory o niewyobrażalnej głębi, zachwycającej nawet doświadczone stylistki. 

Jeżeli jesteś początkującą stylistką polecamy Ci bezpieczniejszą opcję czyli frez ceramiczny 7744
Dla doświadczonych stylistek frez 7745 będzie jak katana w rękach samuraja. Szybki i precyzyjny frez znacznie przyśpieszy Twoją pracę w salonie.

Darmowa dostawa

Powyżej 150zł do paczkomatu

Wysyłka 24h

Otulona pięknym zapachem

Wygodne zwroty

Nawet do 30 dni

100% Bezpieczne Zakupy

Płatności Przelewy24.pl